بخش طراحی شرکت کیان مهر

واحد طراحی انواع بسته بندی‌های ممکن و کاربردی مخصوص هر مشتری را با در اختیار داشتن جدیدترین نرم افزارهای تخصصی طراحی جعبه به کمک آرشیو جامع این نرم افزارها به آنها ارائه می‌دهد.

دستگاه کاملا اتوماتیک نمونه‌ساز (Sample Maker) طرح ابعادی مورد نظر بر روی متریال اصلی و مورد نظر مشتری اعمال کرده و شرایط لازم برای انجام تست‌های فنی و رفع ایرادات احتمالی فراهم می‌سازد. همچنین تصمیم‌گیری در مورد انتخاب متریال و ساختار جعبه مناسب را برای کارفرما تسهیل می‌کند. به‌علاوه پس از تایید ابعاد بسته‌ی اصلی، به وسیله‌ی نرم افزارهای مخصوص، تعداد بسته در جعبه مادر، کارتن، پالت مشخص می‌شود. آماده کردن یک ماکت نمونه از طرح می‌تواند ایرادات کار را پس از طراحی و قبل از ارسال نمونه‌ها برای چاپ به شما نشان دهد.

چاپ و بسته بندی حرفه ای جعبه

پیش از چاپ

اقدامات پیش از چاپ یک اصطلاح در صنعت چاپ می باشد که عملا در رابطه با فعالیت‌هایی است که بعد از دریافت یک سفارش تجاری و یک فایل گرافیکی از مشتری یا طراح گرافیک انجام می شود. در واقع در این مجموعه اقدامات قبل از هرگونه چاپ واقعی صورت می‌پذیرد.

این مرحله شامل آماده سازی فایل‌های گرافیکی برای چاپ، تهیه‌ی  پلیت‌ و فرم‌های چاپ، مونتاژ متن‌ها و تصاویر برای دستگاه‌های چاپ می‌شود. در گذشته مرحله‌ی پیش از چاپ بیشتر سخت افزاری بود؛ اما امروزه طراحان، اپراتورها و متخصصان چاپ با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته، پیچیدگی‌ها و ملزومات خاص را توسط نرم افزارهای مراحل ابتدایی پیش از چاپ به صورت اتوماتیک و با بهره‌گیری از نرم‌افزارهای کامپیوتر انجام می‌دهد.

طراحی انواع جعبه دارو

 

واحد تحقیق و توسعه مجتمع چاپ و بسته بندی کیان مهر