تاریخچه

تاریخچه

مجتمع چاپ و بسته‌بندی کیان‌مهر فعالیت خود را از سال 1387 در حوزه‌ی  تولید محصولات چاپی مطابق با استانداردهای جهانی آغاز کرد و در مدت کوتاهی با تلاش‌های پایان‌ناپذیر مدیران و پرسنل سخت‌کوش و مجرب خویش به یکی از بهترین مجموعه‌های چاپ و بسته‌بندی در ایران تبدیل شد. این مجموعه با ارائه خدمات پیش از چاپ، چاپ و فرآیندهای تکمیلی چاپ و با بهره‌گیری از مدرن‌ترین ماشین‌آلات اروپایی به پشتوانه‌ی مدیریت نوین توانسته است افتخار همکاری با شناخته شده‌ترین برندهای دارویی بازار را در سطح کشور داشته باشد. مجموعه‌ی کیان‌مهر انواع بسته‌بندی‌های مورد نیاز مشتریان را با داشتن کادر متخصص و دانش‌محور و با بهره‌گیری از تجارب ارزشمند مدیران و پرسنل مجموعه‌ی  خویش در محیطی با امکانات کم نظیر، امکان تولید  را فراهم آورده است.

این مجموعه با تمرکز بر تهیه و ارائه خدمات چاپی و بسته‌بندی اعم از مشاوره‌ی فنی، طراحی، لیتوگرافی، چاپ، خدمات تکمیلی پس از چاپ و بسته‌بندی که به صورت تخصصی در زمینه‌ی تولید جعبه‌های دارویی انجام می شود نه تنها در تبدیل ایده‌های مشتریان تا رسیدن به بسته‌بندی دلخواه آنان سرعت بخشیده است بلکه اطمینان خاطر بیشتری را با تضمین دقت و کیفیت و نیز نظارت کامل در مراحل تولید، برای مشتریان فراهم آورده است.

مجموعه‌ی کیان‌مهر صحت و انطباق کلیه فرآیندهای لازم را به کمک تیم متخصص کنترل کیفیت با نظارت حداکثری بر فرآیند تولید یک محصول بدون نقص و همچنین به حداقل رساندن خطاهای تولیدات خویش از زمان ورود مواد اولیه بازرسی نهایی محصولات از لحاظ انطباق با مشخصه‌های کیفی و نحوه‌ی  بسته‌بندی و ارسال محصولات را برای مشتریان تضمین می‌کند.

هدف ما توسعه‌ی روز افزون مجموعه‌ای پیشرفته با تکیه بر دانش و تخصص و منطبق با آخرین تکنولوژی‌های روز صنعت چاپ و بسته‌بندی و ماشین آلات پیشرفته تولیدی در جهت تولید محصولات منحصر به فرد و خلاقانه برای مشتریان داخل کشور و صادرات آنها به دیگر کشورها می‌باشد. رسالت ما ارائه محصولات و خدمات با بالاترین کیفیت به منظور تحقق خواسته‌های مشتریان عزیز است.

مجموعه‌ی کیان‌مهر با توجه به چشم انداز خویش مبنی بر تبدیل شدن به یک برند مهم و مشهور در صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران با بهره‌گیری از تکنولوژی مدرن و با کیفیت جهانی وظیفه‌ی خطیری در صنعت بسته‌بندی بر عهده داشته و همواره در این راستا گام‌های قابل توجهی برداشته است. از این رو موتور محرک تحولات شگرف در ارائه خدمات نوین چاپی در کشور با رهبری و مدیریت پایدار همواره به عنوان چشم‌انداز بلند‌مدت این مجموعه در صنعت چاپ و بسته بندی بوده است.